Metsapere atraktsioonid: (kogu ala: 1275 m²)
800 m² atraktsioone; 3 sünnipäevatuba (126 m²) ja 350 m² muud pinda.

Snowtubing 25 x 5 x 4,5 m (125 m²)

Ainukene siseruumide Snowtubing Eestis. 25 meetrit lõbusat sõitu nii suurele kui väikesele aastaringselt. Kunstlumi ja ehtsad tuubid!
Snowtubing
 

Laste ronimiskeskus 12,5 x 9,5 x 3 m (119 m²)

Kahe tasandiga aktiivkeskus mudilastele: trepid, sillad, erinevad takistused, liumägi, pallimeri, suured legoklotsid, püramiidid ja KELGURADA. Vastlasõit aastaringselt!
Laste ronimiskeskus
 

Mägralinnak 12 x 6 x 4 m (72 m²)

Viie tasandiga ainulaadne atraktsioon maailmas, mis on disainitud ja valmistatud Metsaperele eritellimusel. Disainiidee on inspireeritud Eesti loodusest: mägrad rajavad oma elu jooksul keerukaid paljude avadega mitmekorruselisi (kuni 10 m) urusüsteeme, mida nimetatakse mägralinnakuteks.

Mägilinnak
 

Metsakolli kodu 12 x 7 x 4 m (84 m²)

Iga metsakolli unistuste kodu! Kolmetasandiline SUUR ronimiskeskus-takistusrada, mida läbides tuleb ületada erinevaid takistusi, sildasid, redeleid ja treppe, roomata läbi tunnelite ning teha trossisõitu. Kolm SUURT ja üks megalahe spiraalliumägi!

Batuut

Öökullimaja 12 x 5 x 4,5 m (60 m²)

Pime labürint vapramatele. Labürint läbitav pimedas käed ees kobades. Põrand on kaetud rullikute ja teiste erinevate materjalidega.

Öökullimaja
 

Batuudid 7 x 4 x 4 m (28 m²)

Kolmene batuut lastele. Eraldatud batuudid kolmele sõbrale.

Batuut

Metsatareke ja õuegrill 6 x 5 m (30 m²)

Paiksem mänguala. Tarekeses saab ennast peita, mängida kodu ja majakese ees terassil kositada sõpru ning mängida kohvikut.

Mänguasjade ala

Mänguasjade ala 6 x 5 m (30 m²)

Paiksem mänguala. Erinevaid mänguasju nii poistele kui tüdrukutele: suured ja väikesed autod, autorada, uhke nukumaja koos nukkudega, erikujulised klotsid ja pusled jpt.

Metsatareke ja õuegrill

Beebiala 12 x 8 x 3 m (ca 100 m²)

Eesti suurim beebiala on mõeldud kõige väiksematele külalistele (0-3 a): väike ronimiskeskus laia liumäega, pallimeri, takistusrajad, õhkbatuut, majake ning eakohased mänguasjad. Beebihommikutel mängime, tantsime ja laulame koos juhendajaga ning muul ajal hea rahulik koht põnniga mängimiseks.

Beebiala
 

Metsalava 7 x 5 (35 m²)

Lava erinevateks tegevusteks: laulmine, tantsimine, külalisesinejad ...

Pallituba

Tantsusaal 10 x 10 x 3 m (100 m²)

Diskosaal koos värvimuusikaga. Suurüritustel toimuvad ühistantsud ja -mängud, esinemised. Sünnipäevalistel võimalus tellida lisateenusena Disko.

Diskosaal

Sünnipäevatuba 6 x 7 x 3 m (42 m²)

Kolm metsateemalist sünnipäevatuba kuni 20 lapsele. Tuba saab kasutada beebihommikutel, päevastel ja õhtustel sünnipäevadel. Toas on olemas valamu, mikrolaineahi, kohvipresskann, veekeetja, morsikann, kauss, vaas, ühekordsed nõud: taldrikud, tassid, kahvlid, tordilusikad (20 kpl).

Tuba 1

Tuba 3

Sünnipäevatuba
 

Metsavahi majake / Kassa 3 x 4 x 3 m (12 m²)

Metsapere mängumaa külalisi ja elanikke valvab ja jälgib metsavaht (administraator). Metsareeglite rikkujaid kutsutakse korrale ja abivajajaid juhendatakse. Metsavaht kaupleb ka jookide ja jäätisega lastele ning kohvi/teega vanematele. Terassil väike kohvikuala.

Metsavahimajake